Dzieci z niezwykłymi głosami


Kolejna nowość na blogu. Ruszamy z rankingami muzycznymi! Codziennie słucham naprawdę wiele programów muzycznych, coverów i innych wykonań w serwisie Youtube. Bardzo, ale to bardzo chciałbym się podzielić moimi ulubionymi kawałkami z Wami, Drodzy Czytelnicy. Zapraszam Was na pierwsze zestawienie.Znalezione obrazy dla zapytania vanjoss bayaban blind audition

Vanjoss Bayaban wystąpił w filipińskiej wersji programu muzycznego The Voice. Podbił serca wszystkich trzech trenerów piosenką My Love Will See You Through. W Internecie wiele, wiele osób nagrało filmy, jak reagują na jego występ.
Vanjoss zachwyca nas swoją wrażliwością i przekazem emocjonalnym. To naprawdę uroczy chłopiec. Jego skala głosu jest naprawdę niesamowita! W najwyższej partii pioenki Vanjoss wyciąga dźwięk G5! W tak młodym wieku jest to po prostu niemożliwe! Nie mówiąc już o tym, że niewiele jest męskich głosów, które sięgają aż tak wysoko bez przejścia na falset. Piękny mix!


Znalezione obrazy dla zapytania bianca ryan and i am telling you

11-latka wystąpiła w 2013 roku w amerykańskim Mam Talent. Jurorzy zachwycili się nią od pierwszego dźwięku. Nie ma się czemu dziwić!
Jej głos jest bardzo, bardzo mocny. Myślę, że niewiele jej brakowało, żeby stanąć w szranki z Jennifer Hudson lub Jennifer Holliday. Niesamowite jest, że potrafiła do samego końca stawiać pewne dźwięki i nie brakło jej oddechu. Nie bez powodu And I Am Telling You jest uznawana za jedną z najtrudniejszych piosenek świata.


Znalezione obrazy dla zapytania courtney hadwin agt

Courtney mogliśmy zobaczyć w amerykańskim Mam Talent, a wcześniej w jednej z edycji The Voice. Nikt nie mógł uwierzyć w barwę jej głosu. Dziewczynka brzmi jak legendarne diwy zeszłego wieku, jak choćby Tina Turner. Nieśmiała 13-latka rozłożyła skrzydła na scenie i pokazała moc!


Znalezione obrazy dla zapytania ayoub maach the voice

Ayoub pojawił się w niemieckiej wersji programu The Voice. Na scenie został umieszczony za zasłoną, by trenerzy do końca pozostali w niepewności kogo słuchają. Wykazał się niezwykłą emocjonalnością i zachwycił piękną barwą głosu.


Znalezione obrazy dla zapytania adam kaczmarek mam talent

W zestawieniu nie mogło zabraknąć Polaka. W polskiej wersji Mam Talent mogliśmy usłyszeć Adama Kaczmarka w piosence Toma Jonesa. Jury zaskoczyła dojrzałość i skala jego głosu. 13-latek doszedł aż do finału.


Znalezione obrazy dla zapytania sophie fatu agt

Najmłodsza z zestawienia 5-letnia Sophie również wystąpiła w amerykańskiej wersji programu Mam Talent. Dziewczynka urzekła wszystkich swoją otwartością i odwagą. Wybrała naprawdę niski dla kobiety utwór. Tak młoda osoba zapamiętała cały tekst piosenki, wyśpiewała wszystkie niskie i wysokie dźwięki i potrafiła na koniec włączyć wibrato (odrobinę za szerokie, jednak to, że wykonała je pięciolatka jest nadzwyczajne).

A może Wy znacie jakieś wyjątkowe głosy, które mogłyby się znaleźć w podobnym zestawieniu?

Komentarze

Formularz kontaktowy

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *